Zapraszamy na wykład „Magia Podlasia”
W środę, 10 grudnia, o godz. 17.00 zapraszamy Studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz wszystkich chętnych na wykład „Magia Podlasia”, który poprowadzi Pan Michał Piorun.
To wyjątkowa okazja by posłuchać o tradycjach, zwyczajach i atrakcjach turystycznych tego regionu.
Wykład odbędzie się w Powiatowym Centrum Kulturalno-Rekreacyjnym we Włoszczowie.
Źródło: PCK-R Włoszczowa




