Zakończenie pracy powiatowej komisji lekarskiej

Dziś w Powiatowym Centrum Kulturalno-Rekreacyjnym we Włoszczowie zakończyła pracę powiatowa komisja lekarska określająca zdolność do służby wojskowej. W podsumowaniu jej  pracy wziął udział  Starosta Włoszczowski Dariusz Czechowski, który podziękował osobom zaangażowanym w kwalifikację.

Przed Komisją stawiło się 220 wezwanych mieszkańców naszego powiatu. Otrzymali oni zaświadczenia o stawieniu się do kwalifikacji wojskowej oraz o orzeczonej zdolności do służby wojskowej. Przebadane osoby otrzymały jedną z czterech kategorii do służby wojskowej: A, B, D lub E.

Pracujący w komisji wojskowej wysoko ocenili warunki pracy przygotowane przez Powiat oraz podkreślili zasadność powołania do prac w komisji psychologów.  Wydane przez nich opinie były bardzo istotne i zostały wykorzystane podczas kwalifikacji.

Galeria zdjęć

Podsumowanie pracy Komisji Wojskowej Podsumowanie pracy Komisji Wojskowej Starosta dziękyuje za pracę w Komisji Starosta dziękuje za prace w Komisji Starosta dziękuje za prace w Komisji
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności