Wręczono nagrody laureatom Konkursu Wielkanocnego

Dziś (26 marca) Starosta Włoszczowski Dariusz Czechowski, Wicestarosta Łukasz Karpiński i Członek Zarządu Powiatu Małgorzata Gusta wręczyli nagrody dwóm laureatom Konkursu Wielkanocnego, który w dniu 17 marca zorganizowało Starostwo Powiatowe we Włoszczowie i Powiatowe Centrum Kulturalno-Rekreacyjne we Włoszczowie.

Voucher na zakup nagrody rzeczowej o wartości 700 zł, za zajecie trzeciego miejsca, odebrała przedstawicielka Koła Gospodyń Wiejskich z Bebelna. Nagrodę rzeczową o wartości 300 zł otrzymało, wyróżnione w konkursie, Włoszczowskie Stowarzyszenie Amazonek.

Przypomnijmy, że pozostali laureaci otrzymali nagrody podczas zorganizowanego w minioną sobotę, 23 marca, Spotkania Wielkanocnego w Występach.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

  • I miejsce – KGW z Komparzowa
  • II miejsce – KGW Krasockie Babki
  • III miejsce – KGW z Bebelna

Wyróżnienia:

  • Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich w Radkowie
  • Włoszczowskie Stowarzyszenie Amazonek

 

Nagrody ufundowało Starostwo Powiatowe we Włoszczowie.

Galeria zdjęć

Starosta wręcza voucher przedstawicielce KGW, które zajęło trzecie miejsce w konkursie Starosta wręcza voucher przedstawicielce KGW, które zajęło trzecie miejsce w konkursie Starosta wręcza nagrodę rzeczową przedstawicielce Włoszczowskiego Stowarzyszenia Amazonek, które zostało wyróżnione w konkursie Starosta wręcza nagrodę rzeczową przedstawicielce Włoszczowskiego Stowarzyszenia Amazonek, które zostało wyróżnione w konkursie Wspólne zdjęcie Zarządu Powiatu z przedstawicielkami nagrodzonych w konkursie kół gospodyń wiejskich i stowarzyszeń
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności