Wolontariuszki ze szkoły w Olesznie, w ramach akcji „Pola nadziei”, zbierały pieniądze na potrzeby hospicjum

,,Pola Nadziei” to akcja, która od wielu lat jest przeprowadzana w całej Polsce. Ma ona na celu zbieranie funduszy na potrzeby hospicjów. Kolejny raz w akcji uczestniczyli uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych w Olesznie, którzy wraz z opiekunami – ks. Mariuszem Rozinem i Anetą Łapot, w dniu 10 kwietnia br., odwiedzili Starostwo Powiatowe we Włoszczowie.

Młode wolontariuszki ze Szkolnego Koła Caritas i Szkolnego Koła Wolontariatu spotkały się ze Starostą Włoszczowskim Dariuszem Czechowskim, Wicestarostą Łukaszem Karpińskim, Członkiem Zarządu Powiatu Rafałem Pacanowskim i Skarbnik Agnieszką Górską, by opowiedzieć o akcji i prosić o wsparcie, które oczywiście otrzymały. Swoją „cegiełkę” dołożyli również pracownicy Starostwa i pozostałych instytucji mających swoją siedzibę w budynku urzędu.

W ramach wdzięczności za każdy przekazany datek, uczennice wręczały darczyńcom wcześniej posadzone żonkile - symbol Pól Nadziei.

Pieniądze zebrane w czasie akcji zostaną przekazane na potrzeby Hospicjum Caritas im. św. Matki Teresy z Kalkuty w Kielcach.

Galeria zdjęć

Starosta i wicestarosta wrzucają do puszek wolontariuszek pieniądze Wspólne zdjęcie wolontariuszek, ich opiekunów i Zarządu Powiatu Włoszczowskiego Pracownicy Starostwa wrzucają do puszek pieniądze Pracownicy Starostwa wrzucają do puszek pieniądze Pracownicy Starostwa wrzucają do puszek pieniądze Pracownicy Starostwa wrzucają do puszek pieniądze Pracownicy Starostwa wrzucają do puszek pieniądze Pracownicy Starostwa wrzucają do puszek pieniądze Pracownicy Starostwa wrzucają do puszek pieniądze Pracownicy Starostwa wrzucają do puszek pieniądze Pracownicy Starostwa wrzucają do puszek pieniądze
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności