VI Forum wymiany doświadczeń
We wtorek, 5 maja br. w Starostwie Powiatowym we Włoszczowie odbyło się spotkanie, zorganizowane przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w ramach Powiatowego Forum Wymiany Doświadczeń dla Psychologów i Pedagogów Szkolnych.
Uczestników spotkania powitali: Członek Zarządu Powiatu Włoszczowskiego Rafał Pacanowski i Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej we Włoszczowie Izabela Niewiara-Sobala.
Forum poprowadziły:
- Małgorzata Kowalska – dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Skarżysku-Kamiennej;
- Dorota Nowak-Małek – pedagog, logopeda, surdologopeda, coach w Porani Psychologiczno – Pedagogicznej w Skarżysku-Kamiennej.
Panie omówiły temat: „Ocena funkcjonowania ucznia w rzeczywistości szkolnej”.
Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie.
Tekst: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna we Włoszczowie
Zdjęcia: Starostwo Powiatowe we Włoszczowie




