Samorząd Przyjazny KGW
Polski Związek Kół Gospodyń Wiejskich zaprasza do udziału w 1. Edycji plebiscytu Samorząd Przyjazny KGW.
Kto może wziąć udział?
- przedstawiciele władz samorządów terytorialnych – gmin, powiatów, województw, działacze samorządowi, którzy szczególnie przyczynili się do rozwoju KGW;
- przedstawiciele władz samorządów terytorialnych, działacze samorządowi zaangażowani w działania na rzecz solidarności międzypokoleniowej i rozwoju KGW;
- jednostki samorządu terytorialnego – gminy, powiaty, urzędy wojewódzkie, urzędy marszałkowskie, rady województw itp.
Kto może zgłaszać?
- KGW zarejestrowane w Polskim Związku Kół Gospodyń Wiejskich;
- jednostki samorządu terytorialnego;
- przedstawiciele władz samorządu terytorialnego;
- organizacje pozarządowe.
Etapy plebiscytu
02.01.2024 r. – 15.02.2024 r. – przyjmowanie zgłoszeń
01.03.2024 r. – 24.03.2024 r. – głosowanie online
kwiecień 2024 r. – Gala Finałowa Filharmonia Świętokrzyska
Więcej informacji oraz niezbędne dokumenty dostępne na stronie: https://kolagospodynwiejskich.org/2024/01/02/ruszyl-nabor-zgloszen-do-plebiscytu-samorzad-przyjazny-kgw-jak-wyslac-zgloszenie/
Źródło: UMWŚ w Kielcach




