Pożegnanie Maturzystów
W piątek, 26 kwietnia br., w trzech włoszczowskich szkołach ponadpodstawowych, których organem prowadzącym jest Powiat Włoszczowski, odbyło się uroczyste pożegnanie klas maturalnych. Abiturienci otrzymali świadectwa, nagrody i wyróżnienia.
W tym wyjątkowym wydarzeniu towarzyszyli im wychowawcy, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście:
- w I liceum Ogólnokształcącym: Sekretarz Powiatu Cezary Nowak, Wizytator Kuratorium Oświaty w Kielcach Sławomir Krzysztofik, Dyrektor Powiatowego Centrum Oświaty Leszek Huszno, Przewodniczący Rady Rodziców Dariusz Górski.
- w Zespole Szkół Nr 2: Starosta Włoszczowski Dariusz Czechowski, Skarbnik Powiatu Agnieszka Górska, Wizytator Kuratorium Oświaty w Kielcach Sławomir Krzysztofik, Dyrektor ds. handlowych Banku Spółdzielczego we Włoszczowie Anna Łęgowik.
- w Zespole Szkół Nr 3: Kierownik Wydziału Edukacji, Kultury i Spraw Obywatelskich Starostwa Powiatowego we Włoszczowie Robert Ślęzak, Dyrektor handlu i marketingu OSM Włoszczowa Mariusz Misztela, Zastępca przewodniczącego Rady Rodziców Jerzy Prasowski.
Goście życzyli uczniom wspaniałych wyników podczas egzaminu maturalnego oraz szczęścia w dalszych etapach życia.
Relacje z zakończenia roku szkolnego dla klas maturalnych, w poszczególnych szkołach, znajdują się poniżej.




