Wtorek, 16 lipca 2024
Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
pochmurno

Podziękowania dla członków Rady Społecznej ZOZ we Włoszczowie

Zgodnie z uchwałą Nr III/29/24 Rady Powiatu Włoszczowskiego z dnia 24 czerwca 2024 r. w sprawie zmiany składu Rady Społecznej Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie, powołano do składu Rady Społecznej ZOZ we Włoszczowie nowych członków tj.:

·         Pana Artura Konarskiego przedstawiciela Powiatu Włoszczowskiego, który zastąpi na tej funkcji Pana Zenona Kułagę,

·         Pana Marka Piątkowskiego przedstawiciela Gminy Secemin, który zastąpi Pana Henryka Lisa,

·         Pana Leszka Walczyka przedstawiciela Gminy Moskorzew, który zastąpi Panią Bożenę Całkę.

Przewodniczący Rady Społecznej Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie Łukasz Karpiński w imieniu całej Rady składa serdeczne podziękowania Pani Bożenie Całce, Panu Zenonowi Kuładze oraz Panu Henrykowi Lisowi za dotychczasową pracę na forum Rady. Podziękowania kieruje również do Pani Anny Szczukockiej i Pana Stanisława Nowaka członków Rady Społecznej ubiegłej kadencji.

Galeria zdjęć

Pozostałe

Ustawienia

Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!