Koncert patriotyczny organizowany przez PCK-R oraz Starostwo Powiatowe w Kielcach, który odbędzie się w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach w najbliższy piątek

Serdecznie zapraszamy na koncert patriotyczny organizowany przez PCK-R oraz Starostwo Powiatowe w Kielcach, który odbędzie się w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach w najbliższy piątek o godzinie 18.00.
Wydarzenie jest kolejnym etapem realizowanego przez nas projektu pn. "Szlakiem Brygady Świętokrzyskiej NSZ" w ramach programu Kultura - Interwencje z Narodowego Centrum Kultury. Przypominamy, iż pierwszy etap tego projektu to sierpniowy "V Rajd Rowerowy Szlakiem Brygady Świętokrzyskiej NSZ". Ponadwojewódzki charakter tego zadania przyczynia się do integracji pięciu powiatów - włoszczowskiego, kieleckiego, jędrzejowskiego, koneckiego oraz zawierciańskiego.
Mamy nadzieję, że Koncert Patriotyczny będzie się również cieszył Państwa zainteresowaniem.
Na scenie wystąpi prodziekan Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie - Tomasz Krezymon wraz z grupą utalentowanych studentów. Usłyszymy utwory, które mocno wpisały się w kanon polskiej pieśni patriotycznej, jak również aranżacje współczesnych utworów o takim charakterze.
Wstęp na koncert jest wolny.
Mamy jeszcze miejsca w autokarze, który wyruszy do WDK spod naszej instytucji. Zapisy pod numerem 795190370.
Przypominamy - piątek 15 września, godzina 18.00, WDK Kielce.
Muzycy z niecierpliwością czekają na spotkanie ze świętokrzyską publicznością. Nie możemy ich zawieść!

Plakat_koncertPatriotyczny_zPCKR 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności