„Edukacja obywatelska w praktyce” – konferencja dla nauczycieli i uczniów
Wojewoda Świętokrzyski oraz Świętokrzyski Kurator Oświaty zapraszają nauczycieli przedmiotu edukacja obywatelska z zespołem 2-3 uczniów na Konferencję „Edukacja obywatelska w praktyce”.
Konferencja odbędzie się w dniu 24 października br., w godz. 10:00 – 14:00, w siedzibie Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach.
Cele konferencji:
- Zainspirowanie do wprowadzenia aktywnych metod edukacyjnych w ramach przedmiotu.
- Nawiązanie współpracy między szkołami, a organizacjami pozarządowymi do realizacji wybranych zagadnień z przedmiotu edukacja obywatelska.
- Wypracowanie pomysłów i projektów możliwych do realizacji w praktyce w czasie zajęć edukacji obywatelskiej w szkołach.
Program Konferencji wraz z linkiem do zapisów w załączniku.
Źródło: Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia
Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach




