Dziś odbył się ostatni turniej chłopców XVI Grand Prix Powiatu Włoszczowskiego w Piłce Siatkowej
Dziś odbył się ostatni turniej chłopców XVI Grand Prix Powiatu Włoszczowskiego w Piłce Siatkowej. Był to Turniej o Puchar Dyrektora PCK-R we Włoszczowie. Wyniki tego meczu przedstawiają się następująco:
I miejsce – ZS nr 2 im. Stefana Hetmana Czarnieckiego we Włoszczowie
II miejsce – I LO im. Władysława Sikorskiego we Włoszczowie
III miejsce – ZS nr 3 im. Stanisława Staszica we Włoszczowie
IV miejsce – ZDZ we Włoszczowie
Najlepszym Atakującym turnieju został Kacper Mikołajczyk (ZS nr 3)
Najlepszym Przyjmującym turnieju został Jakub Walasek (ZS nr 2)
MVP turnieju został Oskar Żukowski (I LO)
Ten turniej wpłynął ostatecznie na klasyfikację ogólną XVI Grand Prix Powiatu Włoszczowskiego w Piłce Siatkowej, której wyniki przedstawiają się tak samo jak wyniki dzisiejszego meczu:
I miejsce – ZS nr 2 im. Stefana Hetmana Czarnieckiego we Włoszczowie
II miejsce – I LO im. Władysława Sikorskiego we Włoszczowie
III miejsce – ZS nr 3 im. Stanisława Staszica we Włoszczowie
IV miejsce – ZDZ we Włoszczowie
Puchary Starosty Włoszczowskiego oraz nagrodę pieniężną dla zwycięskiej drużyny wręczyła pani Małgorzata Gusta Członek Zarządu Powiatu Włoszczowskiego.
Dziękujemy opiekunom drużyn, którzy przygotowali i wspierali swoich uczniów: panu Sławkowi Kaczmarskiemu, panu Danielowi Podsiedlikowi, panu Pawłowi Bielawskiego oraz panu Kamilowi Nidzińskiemu.
Następny turniej jesienią a jutro kibicujemy dziewczynom!
Źródło i fot. PCK-R Włoszczowa




