Środa, 19 czerwca 2024
Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
pochmurno
29°C
Powróć do: Turystyka

Noclegi

 

HOTELE, MOTELE

 

VILLA AROMAT
Hotel Pub Restauracja

ul. Jędrzejowska 81, 29-100 Włoszczowa
tel. 41 39 41 350, fax 41 39 41 351
www.villaaromat.pl
e-mail:
hotel@villaaromat.pl

 

Hotel MARIAGE
ul. Rolnicza 4, 29-100 Włoszczowa
tel. 41 39 43 052, fax 41 39 43 258
tel. 606 811 023, 606 715 833
www.mariage.net.pl
e-mail:
mariage@mariage.net.pl

 

Hotelik CAMARGO
ul. Partyzantów 6, 29-100 Włoszczowa
tel. 41 39 45 310

 

Motel ŻMUDA, Sala bankietowa CAMELIA
Lubachowy 68, 29-130 Moskorzew
tel. 34 33 42 090, 604 590 858
www.hotelzmuda.pl,

camelia.net.pl 
e-mail:
zmuda8355@wp.pl, biuro_camelia@wp.pl

 

 

 

GOSPODARSTWA AGROTURYSTYCZNE

 

Agnieszka Szymczyk
ul. 1-go Maja 37, 29-120 Kluczewsko
tel. 44 78 14 279, e-mail:
agnieszkaszymczyk@onet.pl

 

Gospodarstwo przyjmuje gości przez cały rok. Dysponuje 3 pokojami gościnnymi (9 miejsc noclegowych) w wydzielonej części budynku mieszkalnego zamieszkanego przez rodzinę właścicielki. Łazienka i toaleta znajdują się na korytarzu. Oferta gospodarstwa skierowana jest do wszystkich zainteresowanych, w tym do pracowników firm i turystów zagranicznych. Gospodarstwo oferuje pełne wyżywienie. Istnieje możliwość skosztowania lokalnych potraw i wyrobów spożywczych np. sodzioków. Specjalnością gospodarstwa są nalewki: kazimierka, aroniówka i inne. W standardzie zakwaterowania znajdują się: dostęp do internetu, sala telewizyjna, oddzielna kuchnia/aneks kuchenny do dyspozycji gości, parking na terenie posesji, miejsce na ognisko/grilla. Goście mogą korzystać z następujących atrakcji i udogodnień: połów ryb, grzybobranie, zwiedzanie okolicy z przewodnikiem, pokazy rękodzielnictwa, udział w warsztatach tkactwa artystycznego. Możliwość wypożyczenia roweru, kijów do nordic walking, piłki nożnej, rakietek do badmintona. Brak możliwości przyjazdu ze zwierzętami.

 

 Sylwia Nowak
"Domek nad rzeczką"
ul. Wyzwolenia 34a, 29-105 Krasocin
tel. 889 666 603

 

Gospodarstwo przyjmuje gości przez cały rok. Dysponuje 5 pokojami gościnnymi (20 miejsc noclegowych) w wydzielonej części budynku mieszkalnego zamieszkanego przez rodzinę właścicielki. Oferta gospodarstwa skierowana jest do wszystkich zainteresowanych, w tym do pracowników firm. Istnieje możliwość organizacji spotkań, imprez okolicznościowych, szkoleń (gospodarstwo dysponuje salą na 50 miejsc). „Domek nad rzeczką” oferuje pełne wyżywienie. Można skosztować domowych wypieków, konfitur. W standardzie zakwaterowania znajdują się: łazienka i WC w pokojach, dostęp do internetu, sala telewizyjna, oddzielna kuchnia/aneks kuchenny do dyspozycji gości, parking na terenie posesji, miejsce na ognisko/grilla, miejsce zabaw dla dzieci. Goście mogą korzystać z następujących atrakcji: połów ryb, ognisko, grzybobranie, pokazy rękodzielnictwa. Dla najmłodszych gości z pewnością dodatkową atrakcją będą znajdujące się w gospodarstwie kozy. Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów, leżaków, sprzętu do gier i zabaw dla dzieci. Można przyjechać ze zwierzętami.

 

 Danuta i Lucjan Moroń
Praczka 4, 29-120 Kluczewsko
tel. 606 576 225, 600 241 439
www.splywy-kajakowe.info;

 www.agroturystyka.org

 

Gospodarstwo przyjmuje gości przez cały rok. Dysponuje 20 miejscami noclegowymi. Pokoje gościnne znajdują się w oddzielnym budynku mieszkalnym. Do dyspozycji turystów jest też pole namiotowe. Oferta gospodarstwa skierowana jest do wszystkich zainteresowanych, w tym do pracowników firm i turystów zagranicznych. Istnieje możliwość organizacji spotkań, imprez okolicznościowych (gospodarstwo dysponuje salą na 50 miejsc). W standardzie zakwaterowania znajdują się: wspólna łazienka i WC, dostęp do internetu, oddzielna kuchnia/aneks kuchenny do dyspozycji gości, parking na terenie posesji, miejsce na ognisko/grilla, miejsce zabaw dla dzieci. Goście mogą korzystać z następujących atrakcji i udogodnień: połów ryb, kulig, ognisko, biesiadowanie przy muzyce ludowej, grzybobranie, zwiedzanie okolicy z przewodnikiem, spływy kajakowe Pilicą (dostępnych jest 25 kajaków). Z pewnością dodatkową atrakcją dla najmłodszych gości będzie bezpośredni kontakt ze znajdującymi się w gospodarstwie zwierzętami. Są tu: krowy, świnie, psy, koty i kury. Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów, kijów do nordic walking, piłki siatkowej, rakietek do tenisa stołowego i badmintona. Można przyjechać ze zwierzętami.

 

 Barbara Gibas
Bałków 84, 29-135 Radków
tel. 605 685 125

 

Gospodarstwo przyjmuje gości w okresie letnim. Dysponuje 3 pokojami gościnnymi (8 miejsc noclegowych) na tej samej kondygnacji, którą zamieszkuje właścicielka. Oferta gospodarstwa skierowana jest do małżeństw z dziećmi, osób starszych i turystów zagranicznych. „Biały Domek” oferuje swoim gościom domowe obiady. W standardzie zakwaterowania znajdują się: wspólna łazienka i WC, TV w pokojach, wspólna kuchnia z gospodarzami, miejsce na ognisko/grilla. Goście mogą korzystać z następujących atrakcji: ognisko, grzybobranie, zbiór borówek i jagód, spacery w pobliskim lesie. Brak możliwości przyjazdu ze zwierzętami.

 

 Joanna Rak
"COUNTRY ROAD 786"
Czarnca, ul. Włoszczowska 8, 29-100 Włoszczowa
tel. 503 436 473

 

Gospodarstwo przyjmuje gości przez cały rok. Dysponuje 5 pokojami gościnnymi (20 miejsc noclegowych) w wydzielonej części budynku mieszkalnego zamieszkanego przez rodzinę właściciela. Oferta gospodarstwa skierowana jest do wszystkich zainteresowanych. Istnieje możliwość organizacji spotkań, imprez okolicznościowych. Gospodarstwo oferuje pełne wyżywienie. Istnieje możliwość skosztowania lokalnych potraw i wyrobów spożywczych. Specjalnością gospodarstwa są domowe wypieki. W standardzie zakwaterowania znajdują się: łazienka i WC w pokojach, dostęp do internetu, TV w pokojach, sala telewizyjna, oddzielna kuchnia/aneks kuchenny do dyspozycji gości, parking na terenie posesji, miejsce zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko/grilla. Goście mogą korzystać z następujących atrakcji: jazda konna, kulig, ognisko, biesiadowanie przy muzyce ludowej, grzybobranie. Istnieje możliwość wypożyczenia leżaków, kijów do nordic walking, piłki nożnej i siatkowej, rakietek do badmintona. Z pewnością dla dzieci atrakcją będą znajdujące się w gospodarstwie konie, psy, koty i papugi. Można przyjechać ze zwierzętami.

 

 Karol Sitkowski
"FUTERAŁ"

Kozia Wieś 69, 29-105 Krasocin
tel. 41 39 43 135, e-mail:
edith115@onet.pl

 

Gospodarstwo przyjmuje gości przez cały rok. Dysponuje 3 pokojami gościnnymi (9 miejsc noclegowych) w wydzielonej części budynku mieszkalnego zamieszkanego przez rodzinę właściciela. Do dyspozycji jest też pole namiotowe i kempingowe. Oferta gospodarstwa skierowana jest do małżeństw z dziećmi, młodzieży i osób starszych. Istnieje możliwość organizacji spotkań, imprez okolicznościowych (gospodarstwo dysponuje salą na 10 osób). W ofercie „FUTERAŁU” są domowe śniadania i kolacje. W standardzie zakwaterowania znajdują się: łazienka i WC w pokojach oraz wspólna łazienka i toaleta, dostęp do internetu, sala telewizyjna, oddzielna kuchnia/aneks kuchenny do dyspozycji gości, parking na terenie posesji, miejsce zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko/grilla. Goście mogą korzystać z następujących atrakcji: połów ryb, ognisko, biesiadowanie przy muzyce ludowej, grzybobranie, zwiedzanie okolicy z przewodnikiem, pokazy rękodzielnictwa. Z pewnością dla dzieci atrakcją będą znajdujące się w gospodarstwie kury, gęsi i kaczki. Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego. Można przyjechać ze zwierzętami.

 

Ewa Barczyńska i Ewelina Barczyńska

Gospodarstwo eko-agroturystyczne „DANIELÓWKA”

Ciemiętniki 1, 29-120 Kluczewsko

tel. 501 520 514, 513 204 171

www.danielowka.eu, e-mail: danielowka@onet.eu

 

Gospodarstwo przyjmuje gości przez cały rok. Dysponuje 5 pokojami gościnnymi (20 miejsc noclegowych) w oddzielnym budynku mieszkalnym. Oferta „Danielówki” skierowana jest do wszystkich zainteresowanych. Gospodarstwo oferuje pełne wyżywienie. Jego specjalnością są nalewki, wina, dżemy, weki, sok z białego bzu oraz miód z mniszka lekarskiego. Można też skosztować domowych wypieków i wyrobów wędliniarskich. W standardzie zakwaterowania znajdują się: łazienka i WC w pokojach, dostęp do internetu, TV w pokojach, aneks kuchenny przy pokoju (lub w pokoju), parking na terenie posesji, miejsce zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko/grilla, altana, weranda. Goście mogą korzystać z następujących atrakcji: jazda konna, kulig, ognisko, grzybobranie, udział w warsztatach kulinarnych, uczestnictwo w pracach gospodarskich i polowych np. sianokosy, żniwa, dokarmianie danieli, które są hodowane w gospodarstwie. Chętni mogą też wziąć udział w „Safari Daniel” lub w spływie kajakowym Pilicą. Do dyspozycji gości jest 10 kajaków. Można wypożyczyć rower oraz sprzęt do gier i zabaw dla dzieci. W gospodarstwie „Danielówka” jest możliwość zorganizowania różnego rodzaju spotkań, imprez okolicznościowych, szkoleń. Sala pomieści ok. 60 osób. Brak możliwości przyjazdu ze zwierzętami.

 

 Matylda Kutrzyk

"Leśna Przystań"
Ciemiętniki, 29-120 Kluczewsko
tel. 501 186 680
www.lesnaprzystan.com, e-mail: lesna.przystan@wp.pl  

 

Gospodarstwo przyjmuje gości przez cały rok. Dysponuje 9 pokojami gościnnymi w oddzielnym budynku mieszkalnym, domkami kempingowymi, polem namiotowym i polem kempingowym (łącznie ok. 40 miejsc noclegowych). Oferta „Leśnej Przystani” skierowana jest do wszystkich zainteresowanych. Gospodarstwo oferuje pełne wyżywienie oraz możliwość degustacji lokalnych potraw i wyrobów spożywczych. Jego specjalnością jest pieczona jagnięcina i kugel. Na życzenie gości organizowane są biesiady przy muzyce ludowej. W standardzie zakwaterowania znajdują się: łazienka i WC w pokojach, dostęp do internetu, TV w pokojach, oddzielna kuchnia/aneks kuchenny przy pokoju, parking na terenie posesji, miejsce zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko/grilla. Goście mogą korzystać z następujących atrakcji: połów ryb, jazda konna (w gospodarstwie hoduje się konie huculskie), kulig, ognisko, grzybobranie, przejażdżka bryczką, spływy kajakowe Pilicą (do dyspozycji gości jest 30 kajaków). Chętni mogą skorzystać również z sauny ogrodowej i jacuzzi oraz mini siłowni. Można wypożyczyć rowery oraz sprzęt do gier i zabaw dla dzieci. W gospodarstwie „Leśna Przystań” jest możliwość zorganizowania różnego rodzaju spotkań, imprez okolicznościowych, szkoleń. Sala pomieści ok. 150 osób. Istnieje możliwość przyjazdu ze zwierzętami.

 

Bożena i Marek Bomba

„Bombowe Wczasy”

Łachów 30, 29-100 Włoszczowa

tel. 692 728 799, 698 161 356  

e-mail: bozenabomba@gmail.com  

 

Gospodarstwo przyjmuje gości przez cały rok. Dysponuje 5 pokojami gościnnymi w oddzielnym budynku mieszkalnym (łącznie 15 miejsc noclegowych). Oferta gospodarstwa skierowana jest do wszystkich zainteresowanych, w tym turystów zagranicznych i uczniów (tzw. zielone szkoły). W standardzie zakwaterowania znajdują się: wspólna łazienka i WC, dostęp do internetu, TV w pokojach, oddzielna kuchnia/aneks kuchenny przy pokoju, parking na terenie posesji, miejsce na ognisko/grilla. Goście mogą korzystać z następujących atrakcji: ognisko, grzybobranie, uczestnictwo w pracach polowych np. sianokosy, żniwa, wypas owiec i kóz. Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów. Z pewnością atrakcją dla dzieci będzie spotkanie z mieszkającymi w gospodarstwie zwierzętami takimi jak: kozy, owce, kury, pawie i indyki. Są też psy i koty. Można przyjechać z własnym pupilem. Gospodarstwo nie prowadzi wyżywienia.

 

INNE NOCLEGI

 

Letni Ośrodek Wypoczynkowy
Chycza 1a, 29-135 Radków
tel. 41 38 08 070

 

Stanica Harcerska BIAŁY BRZEG nad Pilicą
Biały Brzeg k. Rączek, 29-120 Kluczewsko
tel. 44 68 32 466, 513 044 948

2 pawilony/45 miejsc w każdym, kuchnia wraz ze stołówką, łazienki, prysznice na obiekcie, wyżywienie, kominek, w okolicy rzeka Pilica, organizacja imprez okolicznościowych, przyjmowanie wycieczek i zielonych szkół

 

Internat Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2
ul. Koniecpolska 40, 29-100 Włoszczowa
tel. 41 39 43 272
(tylko w okresie ferii i wakacji)

 

Internat Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3
ul. Wiśniowa 23, 29-100 Włoszczowa
tel. 41 39 42 777, 41 39 43 586
(tylko w okresie ferii i wakacji)

 

 

DO GÓRY

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.

Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!