Powiat Włoszczowski

Powiat WłoszczowskiStrona główna

Aktualności

Konkurs EKO MODEL

Powiększ zdjęcie

Fundacja Banku Ochrony Środowiska zaprasza do udziału w drugiej edycji konkursu EKO MODEL. Jest to konkurs modelarski polegający na wykonaniu modelu EKO instalacji dla domu jedno- lub wielorodzinnego. Zadaniem w tej edycji, jest przedstawienie przydomowej oczyszczalni ścieków. Konkurs adresowany jest do wszystkich środowisk zainteresowanych twórczością modelarską, którym bliskie są tematy ekologiczne.

Kolejna droga powiatowa z nową nawierzchnią

Powiększ zdjęcie

Zakończono przebudowę drogi powiatowej Nr 0229T na odcinku Ropocice – Wałkonowy Dolne. Zadanie zrealizował Zakład Budowlano-Drogowy „DUKT” z Woli Murowanej.

Udany obóz treningowy w Białce Tatrzańskiej

Powiększ zdjęcie

W dniach 3-7 lipca 2017 r. Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Razem” w Skorkowie zorganizowało obóz treningowy w Białce Tatrzańskiej dla sekcji tanecznej i łuczniczej prowadzonej przez Stowarzyszenie.

Włoszczowskie stoisko profilaktyczne najlepsze!

Powiększ zdjęcie

Włoszczowscy policjanci przygotowali najciekawsze stoisko profilaktyczne podczas pikniku, z okazji Wojewódzkich Obchodów Święta Policji, który odbył się 16 lipca br. w Sandomierzu. Piknik rodzinny zorganizowano na Bulwarze im. Marszałka Piłsudskiego.

Ogłoszenie

Powiększ zdjęcie

Świętokrzyska Wojewódzka Komenda OHP w Kielcach informuje, że prowadzi rekrutację młodzieży w wieku 15 – 18 lat do jednostek opiekuńczo-wychowawczych OHP na rok szkolny 2017/2018.

VII Dni Chotowa

Powiększ zdjęcie

W sobotę, 15 lipca br., odbędą się Dni Chotowa połączone z Jubileuszem 50-lecia OSP Chotów.

Ogłoszenie

Powiększ zdjęcie

KS HETMAN WŁOSZCZOWA serdecznie zaprasza wszystkich członków, zawodników, kibiców, sympatyków oraz wszystkie osoby zainteresowane na nadzwyczajne walne zgromadzenie członków ws. wniesienia poprawek w statucie, warunkujących profesjonalizację działań klubu.

Służba Przygotowawcza

Powiększ zdjęcie

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Kielcach informuje o możliwości odbycia służby przygotowawczej, która umożliwia pracę w wojsku. III turnus odbędzie się w terminie 5 września – 22 grudnia 2017 r.

„Sikorski” ma najlepsze wyniki maturalne w powiecie!

Powiększ zdjęcie

Po raz kolejny dziękujemy naszym Absolwentom, tym razem tym z roku 2017. Udowodnili, że  myśl Karola  Bunscha wywieszona w szkolnej świetlicy, w której spotykali się codziennie, ma swój sens. Warto ją przywołać jeszcze raz: Mie­rzy się po­nad cel, by tra­fić do ce­lu.

Spotkanie informacyjno-konsultacyjne

Powiększ zdjęcie

Świętokrzyska Rybacka Lokalna Grupa Działania zaprasza członków oraz społeczność lokalną na otwarte spotkanie informacyjno-konsultacyjne. Spotkanie odbędzie się w budynku Starostwa Powiatowego w Jędrzejowie w dniu 13 lipca 2017 r.