Nagrody w dziedzinie kultury fizycznej

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

 

Nagrody Starosty Włoszczowskiego za osiągnięte wyniki sportowe oraz za osiągnięcia w działalności sportowej są przyznawane zawodnikom za wysokie wyniki sportowe oraz trenerom prowadzącym szkolenie zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie sportowym międzynarodowym lub krajowym.

Nagrody mogą otrzymywać osoby działające na rzecz Powiatu Włoszczowskiego. Mogą być one przyznawane za osiągnięcia indywidualne lub zespołowe.

Wnioski o nagrody mogą składać:

  • komisja merytoryczna Rady Powiatu Włoszczowskiego - właściwa ds. sportu, kultury fizycznej i rekreacji,
  • stowarzyszenia prowadzące działalność w zakresie upowszechniania sportu i rekreacji,
  • kluby sportowe,
  • związki sportowe.

Wnioski w sprawie przyznawania nagród składa się w sekretariacie Starostwa Powiatowego we Włoszczowie (ul. Wiśniowa 10), w terminie do dnia 31 marca. Wysokość środków na nagrody określana jest corocznie w budżecie Powiatu.

W latach 2004-2020 nagrody Starosty Włoszczowskiego
za szczególne osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej otrzymali:

 

Lp.
Imię i Nazwisko
Rok
1.
Zbigniew Hamera
2004
2.
Włodzimierz Zawalski
2004
3.
MKS "Mustang" Moskorzew - Włoszczowa
2004
4.
Gminny Klub Sportowy GKS w Kluczewsku
2004
5.
Dariusz Gardyjas
2005
6.
UKS "MAX"
2005
7.
Sławomir Jarmuda
2006
8.
Wojciech Guździoł
2006
9.
UKS "Victoria"
2006
10.
MKS "Mustang"
2006
11.
Michał Michałek
2008
12.
Olga Dąbrowska
2008
13.
Paweł Bielawski
2008
14.
Włodzimierz Zawalski
2008
15.
Anna Waligórska
2009
16.
Klub Sportowy Zieleń Żelisławice
2009
17.
Jarosław Groszek
2010
18.
Marcin Wiekiera
2010
19.
Zawodnicy KS Hetman
2010
20.
Reprezentacja ZSP Nr 3 we Włoszczowie w tenisie stołowym w składzie: Martyna Lis, Agata Noga, Julita Lis
2010
21.
Wojciech Cierpiński
2011
22.
Mateusz Szymański
2011
23.
Daniel Stolarczyk
2011
24.
Andrzej Dec
2012
25.
Stanisław Wilk
2012
26.
Jerzy Stramski
2012
27.
Sławomir Kaczmarski
2012
28.
Grzegorz Pękala
2012
29.
Kazimierz Ostrowski
2013
30.
Łukasz Michalski
2013
31.
Leszek Sienkiewicz
2013
32.
K.S. HETMAN Włoszczowa Trampkarze Młodsi 2000 i 2001
2013
33.
Dominik Baliński
2014
34.
Mariusz Ochenduszka
2014
35.
Marek Gołda
2014
36.
Dariusz Chyc
2014
37.
Wojciech Guździoł
2015
38.
Dariusz Dąbrowski
2015
39.
Włodzimierz Kosowski
2015
40.
Łukasz Krzemiński
2015
41.
Andrzej Urbański
2016
42.
Mieczysław Trybek
2016
43.
Marian Haczkiewicz
2016
44.
Sebastian Olczyk
2016
45.
Rafał Wojciechowski
2016
46.
Michał Szafrański
2017
47.
Andrzej Wójcik
2017
48.
Jacek Hyski
2017
49.
Marcin Sztuka
2017
50.
Tomasz Dębowski
2017
51.
Ireneusz Stawowczyk
2019
52.
Robert Dzierzgwa
2019
53.
Zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego HETMANKI Włoszczowa
2019
54.
Grzegorz Sitkowski
2019
55.
Zawodnicy Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego DEKO Włoszczowa
2019
56.
Marcin Wiekiera
2019
57.
Michał Jamrozik
2020
58.
Zdzisław Szymański
2020
59.
Zawodnicy Parafialnego Klubu Sportowego ARKA Kluczewsko
2020




 

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-01-24
Data publikacji:2016-01-24
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:8520