Zaproszenie do udziału w XII Świętokrzyskim Jarmarku Agroturystycznym w Parku Etnograficznym w Tokarni - Powiat Włoszczowski

Powiat Włoszczowski

Zaproszenie do udziału w XII Świętokrzyskim Jarmarku Agroturystycznym w Parku Etnograficznym w Tokarni

19 kwietnia 2017

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego wraz z Muzeum Wsi Kieleckiej zaprasza 4 czerwca 2017 r. na „XII Świętokrzyski Jarmark Agroturystyczny” w Parku Etnograficznym w Tokarni.

Głównym punktem programu będzie jak zawsze tzw. giełda agroturystyczna „Swojskie klimaty i świętokrzyskie smaki”. Organizatorzy zapraszają do udziału w jarmarku stowarzyszenia, gospodarstwa agroturystyczne, gminy oraz instytucje oferujące atrakcje turystyczne w celu zaprezentowania ich oferty agroturystycznej oraz walorów krajoznawczych gmin, powiatów, miast. W tym celu zapewniona jest bezpłatna powierzchnia wystawiennicza (ilość stoisk ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń).

W ramach Jarmarku Agroturystycznego planowane jest zorganizowanie dwóch konkursów z nagrodami: kulinarnego „Wiejskie FIT” oraz rękodzieła „Świętokrzyski EtnoGadżet”.

Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 22 maja 2017 r.

W ramach Jarmarku Agroturystycznego planowane jest zorganizowanie następujących bloków atrakcji:

  1. „Swojskie klimaty i świętokrzyskie smaki”

 Koncert Zenona Martyniuka znanego z utworów takich jak „Przez twe oczy zielone” czy „Przekorny los”.

 Atrakcje dla dzieci (gry, zabawy i konkursy z nagrodami) tzw. „Agrostrefa dla dzieci”:

 - gry i zabawy z Wytwórnią Wrażeń oraz Zrób Sobie Dizajn

- prezentacje, gry i zabawy partnerów biorących udział w Jarmarku Agroturystycznym,

- gry i zabawy dawne zorganizowane przez Muzeum Wsi Kieleckiej,

- wesołe miasteczko dla dzieci (dmuchane zamki, zjeżdżalnie, trampolina itp.),

- przejażdżki konne i bryczką.

Głównym punktem programu będzie jak zawsze tzw. giełda agroturystyczna „Swojskie klimaty i świętokrzyskie smaki”. W związku z powyższym chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do wzięcia w niej udziału w celu zaprezentowania Państwa oferty turystycznej oraz walorów krajoznawczych gminy, powiatu, miasta. Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego oraz Muzeum Wsi Kieleckiej zapewniają bezpłatną powierzchnię wystawienniczą, w razie potrzeby drewniane stoisko z zadaszeniem (ilość stoisk ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń). Zachęcamy jednak Państwa do przygotowania indywidualnego wystroju stoiska i zorganizowania degustacji.

Szczegółowy regulamin uczestnictwa w Jarmarku oraz w konkursach wraz z kartą zgłoszeniową dostępny będzie na stronach internetowych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego: www.sejmik.kielce.pl, Muzeum Wsi Kieleckiej: www.mwk.com.pl .

 Zgłoszenia na XII Jarmark Agroturystyczny należy dostarczyć najpóźniej do dnia 22 maja 2017 r. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Osobą do kontaktu ze strony Urzędu Marszałkowskiego jest p. Sylwia Skuta tel. 41 341 69 12, email: sylwia.skuta@sejmik.kielce.pl.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-04-19
Data publikacji:2017-04-19
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Agata Świeboda
Liczba odwiedzin:1260