Powiat przekazał gadżety na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
21 stycznia 2022

W niedzielę, 30 stycznia, odbędzie się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem Fundacja będzie zbierać pieniądze na zakup sprzętu do diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Każdego roku Starostwo Powiatowe we Włoszczowie przekazuje ciekawe przedmioty na licytacje organizowane przez Dom Kultury we Włoszczowie - gdzie mieści się główny sztab w naszym powiecie. W tym roku są to:

- zabawka interaktywna – „Sowa opowiadająca bajki”

- maskotka „jednorożec”

- gra „EUROBUSINESS”

- gra edukacyjna „Polska”

- zestaw gadżetów Powiatu Włoszczowskiego dla dorosłych (kalendarz trójdzielny na 2022 rok, kalendarz biurkowy na 2022 rok, notes, wizytownik z długopisem i brelokiem, parasolka)

- zestaw gadżetów Powiatu Włoszczowskiego dla dzieci (książka „Lokomotywa Stefana”, maskotka miś, zestaw do malowania, ołówek ze zwierzątkiem, worek z kredkami do pomalowania, nożyczki i zestaw ozdobnych dziurkaczy).

Zachęcamy do licytacji.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Przedmioty przekazane przez Starostwo Powiatowe we Włoszczowie na licytację podczas tegorocznego finału WOŚP w powiecie włoszczowskim

    Przedmioty przekazane przez Starostwo Powiatowe we Włoszczowie na licytację podczas tegorocznego finału WOŚP w powiecie włoszczowskim

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2022-01-21
Data publikacji:2022-01-21
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Milena Kowalczyk
Liczba odwiedzin:167