Spółka Lhoist Bukowa uhonorowana certyfikatem „Pracodawca Przyjazny Pracownikom”

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
19 lutego 2021

Przewodniczący Rady Powiatu Włoszczowskiego i Zarząd Powiatu Włoszczowskiego pragną pogratulować Spółce Lhoist Bukowa, która została uhonorowana certyfikatem „Pracodawca Przyjazny Pracownikom”. Wyróżnienie zostało przyznane przez Niezależny Związek Zawodowy „Solidarność”. Lhoist Bukowa jest jedną z 2 firm w województwie świętokrzyskim (i jedną z 20 w kraju), która otrzymała certyfikat.

Certyfikat „Pracodawca Przyjazny Pracownikom” przyznawany jest od 2007 roku polskim pracodawcom, którzy w swojej działalności wyróżniają się w stosowaniu dobrych praktyk w zakresie przestrzegania przepisów prawa pracy, w szczególności poprzez stabilność zatrudnienia, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa do zrzeszania się w związki zawodowe. To jedyny taki konkurs, w którym kandydatów do nagrody zgłaszają sami pracownicy zrzeszeni w zakładowej organizacji związkowej.  

Poniżej publikujemy skan pisma informującego o przyznaniu certyfikatu oraz skan artykułu w Tygodniku Solidarność Regionu Świętokrzyskiego udostępnione przez Pana Dariusza Mietelskiego – Przewodniczącego Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” w Lhoist Bukowa Sp. z o.o.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-02-19
Data publikacji:2021-02-19
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Milena Kowalczyk
Liczba odwiedzin:92