Uwaga zmiana organizacji ruchu! - Powiat Włoszczowski

Powiat Włoszczowski

Uwaga zmiana organizacji ruchu!

16 października 2020

Starosta Włoszczowski Dariusz Czechowski informuje, że  z dniem 21 października 2020r. zostanie zmieniona organizacja ruchu i oznakowanie na czas wykonania robót polegających na budowie ronda we Włoszczowie na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza, Młynarskiej i Głowackiego, zatwierdzona przez Marszałka Województwa Świętokrzyskiego w dniu 14.10.2020 r.

Prace będą odbywały się w trzech etapach. W każdym z nich przewiduje się  zamknięcie dla ruchu wlotu do ulicy Głowackiego oraz skierowanie ruchu na sieć ulic sąsiadujących zapewniając dostęp do ulicy Sienkiewicza oraz ulicy Młynarskiej.

Etapy budowy:

ETAP I – budowa części ronda z zajęciem polowy jezdni ulicy Sienkiewicza – Południowej i zamkniętym wlotem ulicy Głowackiego. Ruch będzie sterowany sygnalizacją świetlną na trzech wlotach.

ETAP II – budowa części  ronda z zajęciem północno-zachodniej części ulicy Sienkiewicza i zachodniej strony ulicy Młynarskiej oraz zamkniętym wlotem ulicy Głowackiego. Ruch skierowany będzie m.in. na część wybudowanego w I Etapie ronda a jego sterowanie odbywać się będzie za pomocą sygnalizacji świetlnej.

Etap III – budowa części ronda z zajęciem północno-wschodniej części ulicy Sienkiewicza i wschodniej strony ulicy Młynarskiej  oraz zamkniętym wlotem ulicy Głowackiego. Ruch Skierowany będzie m.in. na część wybudowanego w I i II Etapie ronda a jego sterowanie odbywać się będzie za pomocą sygnalizacji świetlnej 

We wszystkich etapach robót zaprojektowano sterowanie ruchem za pomocą sygnalizacji świetlnej z sygnalizatorami umiejscowionymi na 3 wlotach przedmiotowego skrzyżowania. Wykonawca robót zapewni dojazd do posesji ich użytkownikom na odcinkach wyłączonych z ruchu.

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-10-16
Data publikacji:2020-10-16
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Milena Kowalczyk
Liczba odwiedzin:520