O G Ł O S Z E N I E

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
25 marca 2020

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 12/20 Starosty Włoszczowskiego z dnia 25 marca 2020 roku w sprawie zmiany organizacji pracy w Starostwie Powiatowym we Włoszczowie w związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV–2 informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Powiatu oraz pracowników Starostwa Powiatowego we Włoszczowie zmianie ulegają zasady obsługi klientów naszego urzędu. Począwszy od dnia 25 marca br. do odwołania poszczególne Wydziały Starostwa, a także jednostki powiatowe znajdujące się w budynku Starostwa, będą niedostępne dla osób z zewnątrz.

Podstawową zasadą obsługi klienta w Starostwie są środki komunikowania się na odległość: kontakt telefoniczny, elektroniczny (poprzez platformę ePUAP lub skrzynki e-mail), a także przesyłki pocztowe lub kurierskie. Korespondencja tradycyjna (papierowa) może być składana do urny wrzutowej umieszczonej przed wejściem do Starostwa (bez potwierdzenia).

Zwracamy się z gorącym apelem do mieszkańców naszego Powiatu, a także innych osób korzystających z usług Urzędu, o ograniczenie do koniecznego minimum osobistych wizyt w Urzędzie, a w miarę możliwości załatwianie spraw korespondencyjnie, drogą elektroniczną lub przez telefon. Sposób załatwienia większości spraw można uzgodnić przez telefon, a druki wniosków pobrać ze strony internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa w zakładce: Jak załatwiać sprawy?

NUMERY TELEFONÓW DO POSZCZEGÓLNYCH WYDZIAŁÓW STAROSTWA POWIATOWEGO WE WŁOSZCZOWIE: http://www.nowa.powiat-wloszczowa.pl/index.php?c=page&id=65

Taką samą prośbę kierujemy do osób dokonujących płatności na rzecz urzędu. Prosimy, aby korzystać z płatności (przelewów) elektronicznych.

Nr rachunków bankowych Starostwa Powiatowego, na które należy dokonywać wpłat:

79 8525 0002 0000 0011 5720 0017  - PRZEKSZTAŁCENIE, TRWAŁY ZARZĄD, WIECZYSTE UŻYTKOWANIE, UDZIELANIE INFORMACJI O ŚRODOWISKU, KARTY WĘDKARSKIE OPŁATY KOMUNIKACYJNE, NAJMY, DZIERŻAWY, POZOSTAŁE

61 8525 0002 0000 0011 5720 0050  -  OPŁATY GEODEZYJNE

Informujemy, że osoby dokonujące wpłat na rzecz Starostwa w siedzibie Banku Spółdzielczego we Włoszczowie przy ul. Partyzantów 5  będą zwolnione z prowizji bankowej.

Jednocześnie apelujemy do mieszkańców powiatu włoszczowskiego o wyrozumiałość oraz zdrowy rozsądek. Każdy z nas jest odpowiedzialny nie tylko za zdrowie swoje i swoich najbliższych, ale też za osoby, z którymi kontaktuje się w miejscach publicznych. Jeśli Państwo możecie to zostańcie w domu.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-03-25
Data publikacji:2020-03-25
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Milena Kowalczyk
Liczba odwiedzin:893