O G Ł O S Z E N I E

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
23 marca 2020

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 9/20 Starosty Włoszczowskiego z dnia 13 marca 2020 roku w sprawie zmiany organizacji pracy w Starostwie Powiatowym we Włoszczowie w związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV–2, zmienionym Zarządzeniem Nr 10/20 z dnia 23 marca 2020 roku, informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Powiatu oraz pracowników Starostwa Powiatowego we Włoszczowie zmianie ulegają zasady obsługi klientów naszego urzędu.

Począwszy od dnia 13 marca br. poszczególne Wydziały Starostwa, a także jednostki powiatowe znajdujące się w budynku Starostwa, będą niedostępne dla osób z zewnątrz. Klienci będą przyjmowani przez wyznaczone osoby w punkcie zlokalizowanym w holu na parterze budynku.

Do wnętrza budynku klienci będą wpuszczani rotacyjnie, w ilości nie przekraczającej wolnych stanowisk obsługi. Pozostałe osoby oczekują na zewnątrz budynku.

Wskazane jest wcześniejsze umówienie terminu wizyty klienta z pracownikiem merytorycznym.

WYKAZ NUMERÓW TELEFONÓW DO POSZCZEGÓLNYCH WYDZIAŁÓW STAROSTWA POWIATOWEGO WE WŁOSZCZOWIE: http://www.nowa.powiat-wloszczowa.pl/index.php?c=page&id=65

O załatwieniu sprawy i terminie odbioru dokumentów oraz tablic rejestracyjnych interesanci będą informowani przez pracownika merytorycznego Wydziału drogą kontaktu telefonicznego lub wiadomością sms.

Zwracamy się z gorącym apelem do mieszkańców naszego Powiatu, a także innych osób korzystających z usług Urzędu, o ograniczenie do koniecznego minimum osobistych wizyt w Urzędzie, a w miarę możliwości załatwianie spraw korespondencyjnie, drogą elektroniczną lub przez telefon. Sposób załatwienia większości spraw można uzgodnić przez telefon, a druki wniosków pobrać ze strony internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa w zakładce: Jak załatwić sprawy?

Taką samą prośbę kierujemy do osób dokonujących płatności w tut. urzędzie. Prosimy, aby w pierwszej kolejności korzystać z płatności (przelewów) elektronicznych, a płatności w kasie dokonywać tylko w ostateczności.

Nr rachunków bankowych Starostwa Powiatowego, na które należy dokonywać wpłat:

- 79 8525 0002 0000 0011 5720 0017  - PRZEKSZTAŁCENIE, TRWAŁY ZARZĄD, WIECZYSTE UŻYTKOWANIE, UDZIELANIE INFORMACJI O ŚRODOWISKU, KARTY WĘDKARSKIE OPŁATY KOMUNIKACYJNE, NAJMY, DZIERŻAWY, POZOSTAŁE

- 61 8525 0002 0000 0011 5720 0050  -  OPŁATY GEODEZYJNE

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-03-23
Data publikacji:2020-03-23
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Milena Kowalczyk
Liczba odwiedzin:289