Podsumowanie 2018 roku na odprawie rocznej Policji - Powiat Włoszczowski

Powiat Włoszczowski

Podsumowanie 2018 roku na odprawie rocznej Policji

7 lutego 2019

W dniu 07 lutego br. funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji we Włoszczowie, na odprawie rocznej przedstawili samorządom informacje o stanie porządku i bezpieczeństwa publicznego w 2018 roku. W spotkaniu uczestniczył m.in. Wicestarosta Łukasz Karpiński.

Jak podkreślali obecni na odprawie przedstawiciele samorządów i służb działających na terenie naszego powiatu, takie spotkania służą dyskusji na temat przyjętych kierunków działań i dostosowania ich do istniejących potrzeb. Takie wspólne zaangażowanie przekłada się przede wszystkim na utrzymanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa mieszkańców.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Komenda Powiatowa Policji we Włoszczowie wzbogaciła się o dwa nowe ekologiczne radiowozy warte około 100 tysięcy złotych każdy. Do zakupu pierwszych hybryd dla włoszczowskiej Policji dołożyły cztery samorządy z naszego powiatu (gmina Włoszczowa przekazała na ten cel 24 tysiące złotych, Krasocin – 20 tysięcy, Powiat Włoszczowski – 10 tysięcy i Kluczewsko – 6,6 tysiąca).

 

Fot. KPP we Włoszczowie

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2019-02-07
Data publikacji:2019-02-07
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Agata Świeboda
Liczba odwiedzin:240