Zdobądź uprawnienia

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
8 listopada 2018

Informujemy, że TOM Tomasz Molendowski, Rafał Kocoń RAV-TRANS i Robert Młynarczyk Usługi Transportowe i Autohandel, realizują w okresie czerwiec 2018 – maj 2020 w Kielcach projekt pn.  „Kierowca zawodowy - nowe kwalifikacje do zdobycia”.

W ramach projektu osoby dorosłe z terenu Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego (osoby, które uczą się/pracują i/lub zamieszkują na terenie KOF), które z własnej inicjatywy będą zainteresowane zdobyciem nowych kwalifikacji jako kierowca samochodu ciężarowego, będą miały możliwość zdobycia kompletu uprawnień do wykonywania pracy kierowcy zawodowego (kat C, C+E prawa jazdy oraz kwalifikacja wstępna przyspieszona-przewóz rzeczy).

W dniach 08.11.2018-19.11.2018 prowadzony będzie nabór do II grupy szkoleniowej (15-osobowej) w bloku C (kat C, C+E prawa jazdy oraz kwalifikacja wstępna przyspieszona-przewóz rzeczy).

Pierwszeństwo w rekrutacji przysługuje osobom, które ukończyły 50 rok życia oraz osobom z wykształceniem na poziomie co najwyżej  ISCED 2 (gimnazjalne) włącznie.

Więcej informacji w załączonym dokumencie.

 

Źródło: Zespół projektowy

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-11-08
Data publikacji:2018-11-08
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Milena Kowalczyk
Liczba odwiedzin:142