Wybierzemy Latarnika

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
7 listopada 2018

Już po raz szósty zostanie wybrany Latarnik w plebiscycie Fundacji „Jesteśmy Blisko”. Zwycięzca otrzyma 5 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny. O tym, kto nim zostanie – zdecydują mieszkańcy naszego powiatu.

W ubiegłym roku ten zaszczytny tytuł i nagrodę otrzymała Joanna Śpiechowicz – kierownik hospicjum stacjonarnego we Włoszczowie. Pieniądze przeznaczyła na zakup dodatkowych łóżek. Kto otrzyma ten zaszczytny tytuł w tym roku? Możesz mieć na to wpływ – zgłaszając swojego kandydata jeszcze dziś!

Jak dokonać zgłoszenia?

Zgłoszenia można dokonać mailowo, telefonicznie, dostarczyć pocztą lub bezpośrednio do biura Fundacji Jesteśmy Blisko, przy ul. Jędrzejowskiej 79c, we Włoszczowie. Kandydatury będą przyjmowane do 9 listopada (wzór wniosku w załączniku).

Kto może zostać LATARNIKIEM?

Człowiek, który swoim przykładem rozświetla i wskazuje drogę innym. Osoba wyróżniająca się swą życiową postawą na tle lokalnej społeczności. Ktoś kogo charakteryzuje spontaniczność, determinacja i bezinteresowność. Ktoś kto ma odwagę oraz wkład w przełamywanie barier i stereotypów. Ktoś kto nie ugiął się pod presją społeczeństwa i nie poddał się pod jeden uniwersalny wzór działania.

Jak zostanie wyłoniony zwycięzca?

Spośród nadesłanych kandydatur komisja na podstawie opracowanych kryteriów wybierze trzech finalistów – to na nich mieszkańcy będą mogli oddawać głosy. Głosowanie odbędzie się z pomocą specjalnie przygotowanego do tego formularza internetowego, który zostanie umieszczony na stronie www.jestesmyblisko.pl .  

Kiedy poznamy zwycięzcę?

Zwycięzcę plebiscytu poznamy – tak jak w ubiegłym roku – na zorganizowanej przez Villa Aromat kolacji charytatywnej, która odbędzie się 24 listopada.

Zwycięzca plebiscytu otrzyma 5000 zł na realizację celu charytatywnego – swojego autorskiego projektu.

Szczegóły plebiscytu na www.jesteśmyblisko.pl . Więcej informacji pod numerem tel .506-005-575

 

 

 

 

Źródło: Fundacja Jesteśmy Blisko

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-11-07
Data publikacji:2018-11-07
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Milena Kowalczyk
Liczba odwiedzin:180