Rolniku – uprawiaj konopie przemysłowe

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
11 września 2018

Na prośbę GRASS ROOTS LOBBING zamieszczamy poniżej komunikat, kierowany do rolników, dotyczący uprawy konopi przemysłowych.

Jesteśmy grupą osób, która tematem konopi zajmuje się już od ładnych paru lat i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rolników i nowoczesnemu podejściu do tematu chcemy zawiązywać współpracę z osobami, które chciałyby podjąć się uprawy w 2019 roku na swej ziemi konopi przemysłowych (Cannabis Sativa L) tzn. zawierające mniej niż 0,2 % substancji psychoaktywnych o okresie wegetacji dostosowanym do polskich warunków klimatyczno-glebowych, które przy zastosowaniu prawidłowej agrotechniki, zapewniają uzyskanie wysokich i stabilnych plonów przy niewielkim nakładzie pracy oraz czasu.

Dodatkowymi zaletami są iż uprawa konopi nie wymaga oprysków, a osoby decydujące się na uprawę mają 100 % pewności co do odbioru powstałych płodów rolnych.

 

Realizujemy usługę kompleksowo!

Zaczynając od procesu kontraktacji (złożenia stosownych dokumentów w urzędzie gminy), ubezpieczenie zakontraktowanej uprawy, a dystrybucję materiału siewnego oraz specjalistycznego sprzętu uprawowego wraz z obsługą zbioru aż do momentu skupu powstałego w ten sposób surowca (nasion, słomy, włókna). Dodatkowo każdy z naszych partnerów może liczyć u Nas na wsparcie z zakresu wiedzy teoretycznej, dotacji unijnych jak i aspektu prawnego.

Termin składania wniosków na uprawę do 30 listopada 2018 roku!

Zapraszamy do kontaktu:

732 755 100

biuro@skupkonopi.pl

Uprawę konopi włóknistych w Polsce reguluje ustawa z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomanii (DZ.U. z 2012 r., poz. 124) !!!

 

Źródło: Artur Brylikowski – GRASS ROOTS LOBBING

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-09-11
Data publikacji:2018-09-11
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Milena Kowalczyk
Liczba odwiedzin:407