Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Aktualności

Dokonano odbioru technicznego drogi powiatowej w Mękarzowie

Powiększ zdjęcie

W dniu 23 czerwca br. Zarząd Dróg Powiatowych dokonał odbioru technicznego modernizowanej drogi powiatowej nr 0236T w miejscowości Mękarzów gmina Moskorzew.

Sportowcy pomogą chorej dziewczynce

Powiększ zdjęcie

Klub Sportowy Hetman Włoszczowa włączył się w pomoc dla chorej 8-letniej Karolinki z Kurzelowa. Prezes klubu Ireneusz Stawowczyk 23 czerwca br. przekazał  pieniądze na leczenie Tatusiowi dziewczynki. 

Ogłoszenie

Powiększ zdjęcie

Podaje się do publicznej wiadomości, że w dniu 29 czerwca 2017 r. (czwartek), Radny Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego – pan Bartłomiej Dorywalski będzie przyjmował interesantów.

Dyżur radnego będzie pełniony w budynku Starostwa Powiatowego we Włoszczowie, pok. nr 320 (II piętro), w godz. 13.00 – 15.00.

Kondolencje

Powiększ zdjęcie

Najszczersze kondolencje z powodu śmierci Mamy

Jerzemu Sulidze Staroście Włoszczowskiemu

składają  

Przewodniczący Rady Powiatu Włoszczowskiego

Jacek Włodarczyk wraz z radnymi

oraz członkowie Zarządu Powiatu i pracownicy Starostwa Powiatowego we Włoszczowie.

Zaproszenie na konferencję: "Borelioza to cicha epidemia – nie daj się kleszczowi"

Powiększ zdjęcie

22 czerwca br. w czwartek, Fundacja Jesteśmy Blisko zaprasza na konferencję „Borelioza to cicha epidemia – nie daj się kleszczowi!”. Podczas spotkania wystąpi dr n. med. Maria Bortel-Badura, pracownik Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Udział w konferencji jest bezpłatny. Wydarzenie odbędzie się w odnowionej Sali Villi Aromat przy ul. Jędrzejowskiej 74.

Świętokrzyscy hotelarze dla rynku pracy

Powiększ zdjęcie

W ZSP nr 3 im. S. Staszica we Włoszczowie wdrożono projekt „Świętokrzyscy hotelarze dla rynku pracy”, realizowany w ramach konkursu 8.5.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego.

Drużyny „Jedynki” na podium finału XL OT BRD!

Powiększ zdjęcie

Drużyny Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 we Włoszczowie stanęły na podium XL Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, jaki odbył się w Nidzicy w dniach 12-14 czerwca 2017 r.

Orkiestra z Krasocina znów najlepsza w województwie świętokrzyskim

Powiększ zdjęcie

Drugi weekend czerwca był dla Młodzieżowej Orkiestry Dętej bardzo pracowity. W sobotni ranek wraz z grupą taneczną „Aplauz” udała się ona do stolicy naszego województwa - Kielc, żeby uświetnić swym występem Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO 2017.

OGŁOSZENIE

Powiększ zdjęcie

Informujemy, że w dniu 26 czerwca 2017 r. (poniedziałek) o godz. 9.00 odbędzie się XXXI sesja Rady Powiatu Włoszczowskiego. Głównym tematem sesji będzie rozpatrzenie i zatwierdzenie sprawozdania finansowego Powiatu Włoszczowskiego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Powiatu za 2016 rok oraz udzielenie absolutorium Zarządowi Powiatu z tego tytułu.

Terminy Zawodów

Powiększ zdjęcie

W miesiącach: lipiec, sierpień i wrzesień w poszczególnych gminach powiatu włoszczowskiego odbędą się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze.